zespół muzyczny wielkopolska loading
zespół weselny wielkopolska

Pytania i odpowiedzi

Warto przeczytać przed wykonaniem telefonu lub napisaniem maila.

Konkursy

Lista zabaw jakie Para Młoda najczęściej wybiera na swoim weselu

Schemat wesela

Scenariusz imprezy

Zespół na wesele Poznań oprawa muzyczna wesela wielkopolska

1. Ile kosztuje oprawa muzyczna wesela / imprezy firmowej / studniówki ?

Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od terminu, miejsca oraz ilości godzin trwania imprezy. W celu ustalenia dokładnej ceny prosimy zespół muzyczny wielkopolska .

2. Z jakim wyprzedzeniem powinno się zarezerwować Zespół ?

O rezerwacji terminu prosimy powiadomić nas niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Z uwagi na to, że większość imprez odbywa się w soboty ( zważywszy na okresy postu i adwentu ok. 40 razy w roku) dokonujemy rezerwacji nawet z dwuletnim wyprzedzeniem. Dostępność interesującego Państwa terminu można sprawdzić w naszym terminarzu.

3. Czy zaliczkę muszę wpłacać osobiście?

Nie. Po uprzednim uzgodnieniu terminu drogą telefoniczną bądź mailową zaliczkę można wpłacić na konto. Numer i dane do przelewu znajdują się w zakładce Rezerwacja terminu.

4. Czy mogliby Państwo wstępnie zarezerwować dla mnie termin ?

W ciągu tygodnia otrzymujemy dużo zapytań i telefonów. Część klientów jest zdecydowana i chce umówić się na podpisanie umowy, część dzwoni tylko "orientacyjnie". Z tego względu rezerwujemy termin tylko na 7 dni. W trakcie rezerwacji należy podpisać umowę oraz wpłacić zaliczkę.

5. Czy istnieje możliwość obejrzenia materiałów video z udziałem Zespołu muzycznego AKORD np. wysłanie "płytki z wesela"?

Tak, istnieje możliwość obejrzenia nagrań video. Zapraszamy do działu video. Nie wysyłamy płyt z innych imprez z uwagi na poszanowanie prywatności naszych klientów.

6. Czy przyjadą Państwo do miejscowości ... ?

Najczęściej występujemy na terenie Wielkopolski jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zagrali w dowolnym miejscu w Polsce. W zakładce Gdzie gramy znajdą Państwo miejsca, które najczęściej obsługujemy.

7. Czy mają Państwo jakiś limit co do ilości godzin występu ?

Podpisując umowę to Państwo decydują o ilości godzin występu Zespołu AKORD. Jeśli w trakcie imprezy zaistnieje potrzeba wydłużenia jej trwania - nie ma sprawy - wszystko jest kwestią domówienia.

8. Po ile piosenek Państwo grają i jakie są długie przerwy?

Długość bloków muzycznych i przerw zależy przede wszystkim od bawiących się gości. Nie mamy "z góry" ustalonego limitu ilości piosenek granych bez przerwy. Kierując siś doświadczeniem gramy tyle ile trzeba :) Jeśli goście dobrze się bawią - gramy więcej (z reguły sami tańczący chcą zejść z parkietu i odpocząć).

9. Czy możemy ustalić repertuar na wesele?

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia odnośnie wykonywanych piosenek. Proszę jednak pamiętać, że to, co podoba się zamawiającym niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. Radzimy zaufać naszemu doświadczeniu w doborze repertuaru. Szczegółowy spis repertuaru rozrywkowego można znaleźć tutaj.

10. Czy podczas wesela zabawiają Państwo gości zabawami lub konkursami?

Dobry kontakt z gośćmi to połowa sukcesu. Zespół muzyczny gwarantuje obsługę konferansjerską imprezy wraz z prowadzeniem zabaw i konkursów. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z zamawiającym.

AKORD - zespół muzyczny na wesele. Zespół weselny. Zespoły weselne: Wielkopolska - Poznań.