zespół muzyczny wielkopolska loading
zespół weselny wielkopolska

Wesela

Wesela prowadzimy według wczesniej ustalonego scenariusza. Jest to wesele nowoczesne lub...

Studniówki

Studniówka to "bal na sto dni przed maturą", Studniówka jest potoczną nazwą tego balu. Odliczając sto dni...

Bale Sylwesterowe

Wspólnie powitajmy Nowy Rok!!! Żeby radośnie, z werwą i optymizmem podjąć nowe wyzwania, które zaowocują spełnieniem...

Zabawy karnawałowe

Doskonała jakość dźwięku sprawi, że zabawa będzie naprawdę na najwyższym poziomie. Podejmiemy się poprowadzenia imprezy, zorganizujemy konkursy, będziemy zachęcać gości do zabawy...

Imprezy firmowe

Gwarantujemy zabawę do białego rana. Imprezę firmową możemy urozmaicić różnymi konkursami i zabawami. Wszystko to zależy od Państwa oczekiwań. Poprowadzimy całą imprezę, na bieżąco będziemy zapewniać wspaniałą atmosferę. Naszym zadaniem jest zapewnienie państwu jak najbardziej udanej zabawy i usatysfakcjonowanie wszystkich...

Spotkania integracyjne

Jesteśmy pewni, że nasz bogaty repertuar, zróżnicowany i na bieżąco dostosowany do oczekiwań bawiących się gości zadowoli wszystkich uczestników imprezy. Nie muszą Państwo martwić się o nagłośnienie i oświetlenie sceny i sali...

Festyny

Festyny mają bardzo różnoraki charakter. Wiele zależy od ich tematyki. Mogą być związane z ważnymi wydarzeniami...
Zespół na wesele Poznań oprawa muzyczna wesela wielkopolska

Masz już salę, listę gości i brakuje Ci tylko oprawy muzycznej? Zgłoś się do nas, a my zapewnimy Ci profesjonalną muzykę na żywo. Posiadamy szeroki repertuar.

zespół muzyczny wielkopolska Gramy hity z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych, a także najnowsze przeboje zarówno polskie, jak i zagraniczne. Każdy z uczestników balu karnawałowego znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy również nagłośnienie sali i oświetlenie zarówno sceny, jak i parkietu.

Doskonała jakość dźwięku sprawi, że zabawa będzie naprawdę na najwyższym poziomie. Podejmiemy się poprowadzenia imprezy, zorganizujemy konkursy, będziemy zachęcać gości do zabawy.

Zawsze gramy do ostatniego gościa. Piosenki i zabawy dostosujemy do stylu zabawy i oczekiwań uczestników. Zrobimy wszystko, by przygotowana przez Ciebie impreza karnawałowa była niezapomniana i satysfakcjonująca, a parkiet pełen świetnie się bawiących. Nie ma co się wahać, zarezerwuj nas już dziś, a my zapewniamy, że dotrzemy w każde miejsce, na terenie całej Polski na czas, a także odpowiednio wcześniej wszystko przygotujemy.

zespół muzyczny wielkopolskaDo każdej zabawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie.

zespół muzyczny wielkopolska
Z naszej strony zapewniamy:
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Jakość usług na najwyższym poziomie
  • Bogaty repertuar zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności
  • Doskonałą zabawę, konkursy i zabawy na poziomie
  • Utwory w języku polskim i zagranicznym
  • Muzykę biesiadną śpiewaną wspólnie z gośćmi
  • Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne
  • Własny transport (gramy na terenie całej Polski). Najczęściej jesteśmy w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Inowrocław, Gniezno, Łódż, Warszawa, Wrocław, Kalisz, Konin.

AKORD - zespół muzyczny na wesele. Zespół weselny. Zespoły weselne: Wielkopolska - Poznań.