zespół muzyczny wielkopolska loading
zespół weselny wielkopolska

oprawa muzyczna wesela poznań Katarzyna
   Wokal...


   Już od najmłodszych lat
   występowała na scenie biorąc
   udział w licznych koncertach
   i konkursach wokalnych.
Muzyka jest jej pasją, którą z przyjemnością zaraża innych.oprawa muzyczna wesela poznań Ariel
   Instrumeny klawiszowe, saksofon,
   wokal...


   Doskonale czuje się w wielu
   gatunkach muzycznych. Muzyk o
   szerokich zainteresowaniach z
wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez rozrywkowych. Menadżer zespołu.oprawa muzyczna wesela poznań Rafał
   Akordeon, instrumenty
   klawiszowe, wokal...


   Swoją przygodę z muzyką zaczął
   już w szkole podstawowej od
   nauki gry na akordeonie. Później przyszedł czas na instrumenty klawiszowe. W swojej 15-letniej karierze muzycznej grał jako organista, w zespołach młodzieżowych w kościele oraz różnych zespołach weselnych. Ostatnio próbuje swoich sił na gitarze elektrycznej.

Zespół na wesele Poznań oprawa muzyczna wesela wielkopolska

Zespół Muzyczny AKORD powstał w 2002r.

W naszym wykonaniu usłyszycie hity stare jak świat i przeboje obecnego sezonu. Proponujemy muzykę pop, rock, dance, a także piosenki biesiadne.
Dla sympatyków muzyki ludowej mamy walczyki oraz poleczki. Gramy na najwyższej klasie sprzęcie firm Yamaha, Roland, RCF, Fender, SoundCraft, Sennheiser przez co uzyskujemy czyste, dynamiczne i miłe dla słuchaczy brzmienie. Oprócz instrumentów elektronicznych wykorzystujemy także instrumenty akustyczne (saksofon, gitary, akordeon), dzięki czemu muzyka, jaką wykonujemy brzmi naturalnie i żywo.

Jesteśmy zespołem muzycznym z Poznania organizującym wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne i taneczne. Gramy dużą ilość utworów w bloku robiąc krótkie przerwy! W trosce o profesjonalizm nie pijemy alkoholu. Posiadamy również zestaw kilkudziesięciu zabaw na oczepiny, przy których świetna zabawa jest gwarantowana. Witamy i żegnamy gości, jak również zabawiamy biesiadą przy stołach wykorzystując instrumenty akustyczne. Cały czas staramy się być na bieżąco z każdymi nowościami na rynku, zarówno w sferze muzyki, jak i profesjonalnego sprzętu do nagłośnienia i oświetlenia imprezy. Śpiewamy po polsku, angielsku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku. Istnieje możliwość prowadzenia imprezy w języku angielskim oraz rosyjskim! Wystawiamy faktury VAT dla firm i instytucji.

zespół muzyczny na wesele wielkopolska


AKORD - zespół muzyczny na wesele. Zespół weselny. Zespoły weselne: Wielkopolska - Poznań.