zespół muzyczny wielkopolska loading
zespół weselny wielkopolska

Wesela

Wesela prowadzimy według wczesniej ustalonego scenariusza. Jest to wesele nowoczesne lub...

Studniówki

Studniówka to "bal na sto dni przed maturą", Studniówka jest potoczną nazwą tego balu. Odliczając sto dni...

Bale Sylwesterowe

Wspólnie powitajmy Nowy Rok!!! Żeby radośnie, z werwą i optymizmem podjąć nowe wyzwania, które zaowocują spełnieniem...

Zabawy karnawałowe

Doskonała jakość dźwięku sprawi, że zabawa będzie naprawdę na najwyższym poziomie. Podejmiemy się poprowadzenia imprezy, zorganizujemy konkursy, będziemy zachęcać gości do zabawy...

Imprezy firmowe

Gwarantujemy zabawę do białego rana. Imprezę firmową możemy urozmaicić różnymi konkursami i zabawami. Wszystko to zależy od Państwa oczekiwań. Poprowadzimy całą imprezę, na bieżąco będziemy zapewniać wspaniałą atmosferę. Naszym zadaniem jest zapewnienie państwu jak najbardziej udanej zabawy i usatysfakcjonowanie wszystkich...

Spotkania integracyjne

Jesteśmy pewni, że nasz bogaty repertuar, zróżnicowany i na bieżąco dostosowany do oczekiwań bawiących się gości zadowoli wszystkich uczestników imprezy. Nie muszą Państwo martwić się o nagłośnienie i oświetlenie sceny i sali...

Festyny

Festyny mają bardzo różnoraki charakter. Wiele zależy od ich tematyki. Mogą być związane z ważnymi wydarzeniami...
Zespół na wesele Poznań oprawa muzyczna wesela wielkopolska

Nasz zespół AKORD gwarantuje uświetnienie spotkania integracyjnego.

Jesteśmy pewni, że nasz bogaty repertuar, zróżnicowany i na bieżąco dostosowany do oczekiwań bawiących się gości zadowoli wszystkich uczestników imprezy. Nie muszą Państwo martwić się o nagłośnienie, oświetlenie sceny i sali, my przyjedziemy odpowiednio wcześniej i wszystko przygotujemy.

zespół muzyczny wielkopolskaJesteśmy w stanie dotrzeć na teren całej Polski, nie ma znaczenia, gdzie odbywa się spotkanie integracyjne. Posiadamy profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Zapewniamy także prowadzenie całej zabawy tanecznej, będziemy zachęcać gości, uczestników wyjazdu do zabawy i zagwarantujemy doskonałą atmosferę.

Możemy również wcielić się w rolę wodzirejów i poprowadzić konkursy, które są przecież nieodzowną częścią spotkania integracyjnego. Nasze kawałki są bardzo taneczne i z pewnością zapewnią gościom dobry humor na cały wieczór. Każdy pracownik będzie zadowolony z takiego spotkania. Jesteśmy przekonani, że zabawa taneczna to atrakcyjny element spotkania integracyjnego.

Nasz zespół muzyczny idealnie sprawdzi się na tego typu firmowych imprezach.

zespół muzyczny wielkopolskaBo przecież nic tak ludzi nie łączy jak wspólna impreza przy dobrej muzyce na żywo. Nie od dziś wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje.

zespół muzyczny wielkopolska
Z naszej strony zapewniamy:
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Jakość usług na najwyższym poziomie
  • Bogaty repertuar zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności
  • Doskonałą zabawę, konkursy i zabawy na poziomie
  • Utwory w języku polskim i zagranicznym
  • Muzykę biesiadną śpiewaną wspólnie z gośćmi
  • Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne
  • Własny transport (gramy na terenie całej Polski). Najczęściej jesteśmy w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Inowrocław, Gniezno, Łódź, Warszawa, Wrocław, Kalisz, Konin.

AKORD - zespół muzyczny na wesele. Zespół weselny. Zespoły weselne: Wielkopolska - Poznań.