zespół muzyczny wielkopolska loading
zespół weselny wielkopolska

Wesela

Wesela prowadzimy według wczesniej ustalonego scenariusza. Jest to wesele nowoczesne lub...

Studniówki

Studniówka to "bal na sto dni przed maturą", Studniówka jest potoczną nazwą tego balu. Odliczając sto dni...

Bale Sylwesterowe

Wspólnie powitajmy Nowy Rok!!! Żeby radośnie, z werwą i optymizmem podjąć nowe wyzwania, które zaowocują spełnieniem...

Zabawy karnawałowe

Doskonała jakość dźwięku sprawi, że zabawa będzie naprawdę na najwyższym poziomie. Podejmiemy się poprowadzenia imprezy, zorganizujemy konkursy, będziemy zachęcać gości do zabawy...

Imprezy firmowe

Gwarantujemy zabawę do białego rana. Imprezę firmową możemy urozmaicić różnymi konkursami i zabawami. Wszystko to zależy od Państwa oczekiwań. Poprowadzimy całą imprezę, na bieżąco będziemy zapewniać wspaniałą atmosferę. Naszym zadaniem jest zapewnienie państwu jak najbardziej udanej zabawy i usatysfakcjonowanie wszystkich...

Spotkania integracyjne

Jesteśmy pewni, że nasz bogaty repertuar, zróżnicowany i na bieżąco dostosowany do oczekiwań bawiących się gości zadowoli wszystkich uczestników imprezy. Nie muszą Państwo martwić się o nagłośnienie i oświetlenie sceny i sali...

Festyny

Festyny mają bardzo różnoraki charakter. Wiele zależy od ich tematyki. Mogą być związane z ważnymi wydarzeniami...
Zespół na wesele Poznań oprawa muzyczna wesela wielkopolska

Nie ulega wątpliwości, że główną tradycją studniówki jest polonez, którym też rozpoczynamy bal. Następnie podziękowania, przemówienia i .... impreza.


zespół muzyczny wielkopolska Zapewniamy, że odpowiednie oświetlenie sali oraz dynamiczny repertuar sprawią, że "ostatnia impreza klasowa"
na długo pozostanie we wspomnieniach wszystkich maturzystów.

Profesjonalne wykonanie piosenek, wysokiej jakości sprzęt, nagłośnienie i efekty świetlne oraz zabawa do białego rana sprawią, że studniówka będzie jedyna w swoim rodzaju. Oferujemy także wytwornicę dymu, która zapewni klimat dyskotekowy, najbliższy licealistom.

Dojedziemy na miejsce zabawy i wcześniej wszystko przygotujemy. Posiadamy profesjonalne mikrofony, które nie zawiodą w trakcie części artystycznej przygotowanej przez uczniów.

W swoim repertuarze mamy także utwory, które doskonale sprawdzają się na takich zabawach od popu, przez rock aż po nawet disco polo, przy którym wszyscy bez względu na wiek - bawią się doskonale.

Będziemy grać, dopóki parkiet będzie pełny. Nasze doświadczenie gwarantuje, że bal maturalny będzie jedyną taką zabawą. Zadowolimy najbardziej wymagających imprezowiczów.

Sprawimy, że ten z pierwszy ze stu dni do matury będzie najwspanialszym przygotowaniem. Bo przecież nic bardziej nie motywuje jak porządna impreza.

Zrobimy wszystko, by maturzyści mogli powiedzieć, że minęła studniówka z wielkim hukiem.... Bal maturalny z naszym zespołem nie będzie sztywną uroczystością szkolną. To będzie najbardziej szalona zabawa! Rozkręcimy każdą studniówkę!

zespół muzyczny wielkopolskaDo każdej zabawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie.

zespół muzyczny wielkopolska
Z naszej strony zapewniamy:
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Bogaty repertuar - najnowsze hity z list przebojów
  • Oświetlenie sali (efekty dyskotekowe, lasery, strobo, wytwornice dymu)
  • Mikrofony bezprzewodowe (przywitanie, program artystyczny itp.)
  • Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne
  • Własny transport (gramy na terenie całej Polski). Najczęściej jesteśmy w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Warszawa, Kalisz, Wrocław, Inowrocław, Gniezno.

AKORD - zespół muzyczny na wesele. Zespół weselny. Zespoły weselne: Wielkopolska - Poznań.