zespół muzyczny wielkopolska loading
zespół weselny wielkopolska

Wesela

Wesela prowadzimy według wczesniej ustalonego scenariusza. Jest to wesele nowoczesne lub...

Studniówki

Studniówka to "bal na sto dni przed maturą", Studniówka jest potoczną nazwą tego balu. Odliczając sto dni...

Bale Sylwesterowe

Wspólnie powitajmy Nowy Rok!!! Żeby radośnie, z werwą i optymizmem podjąć nowe wyzwania, które zaowocują spełnieniem...

Zabawy karnawałowe

Doskonała jakość dźwięku sprawi, że zabawa będzie naprawdę na najwyższym poziomie. Podejmiemy się poprowadzenia imprezy, zorganizujemy konkursy, będziemy zachęcać gości do zabawy...

Imprezy firmowe

Gwarantujemy zabawę do białego rana. Imprezę firmową możemy urozmaicić różnymi konkursami i zabawami. Wszystko to zależy od Państwa oczekiwań. Poprowadzimy całą imprezę, na bieżąco będziemy zapewniać wspaniałą atmosferę. Naszym zadaniem jest zapewnienie państwu jak najbardziej udanej zabawy i usatysfakcjonowanie wszystkich...

Spotkania integracyjne

Jesteśmy pewni, że nasz bogaty repertuar, zróżnicowany i na bieżąco dostosowany do oczekiwań bawiących się gości zadowoli wszystkich uczestników imprezy. Nie muszą Państwo martwić się o nagłośnienie i oświetlenie sceny i sali...

Festyny

Festyny mają bardzo różnoraki charakter. Wiele zależy od ich tematyki. Mogą być związane z ważnymi wydarzeniami...
Zespół na wesele Poznań oprawa muzyczna wesela wielkopolska

Tradycją stało się aby w Nowy Rok wstawać wcześnie, miało to zapobiec lenistwu i ospałości
w nadchodzącym roku. Obserwowano niebo i pogodę, wróżono również czy będzie urodzaj.

Rozpocznij Nowy Rok z zespołem "AKORD"!


zespół muzyczny wielkopolskaZapewnimy Ci najlepszą oprawę muzyczną. Szampańska atmosfera, najlepsze przeboje, najwyższej jakości sprzęt gwarantuje, że ta ostatnia noc w roku będzie idealna! Przygotujemy balowy nastrój, oświetlimy i nagłośnimy salę.

W repertuarze posiadamy różne kawałki taneczne, od tych najstarszych hitów aż po najnowsze przeboje. Dostosujemy go do stylu zabawy sylwestrowej. Każdy uczestnik balu sylwestrowego odnajdzie coś dla siebie i będzie się świetnie bawił. A my będzie grać do białego rana.

Zachęcimy gości do zabawy, jeśli będziecie sobie życzyć to zorganizujemy konkursy i poprowadzimy całą imprezę. Nie ma nic lepszego niż udana zabawa sylwestrowa w dobrym towarzystwie z butelką szampana, suto zastawionym stołem i muzyką na żywo. Szybkie utwory taneczne rozkręcą każdego Sylwestra!

Zapamiętacie tę noc jako jedną z lepszych. A my obiecujemy, że przygotujemy świetną imprezę sylwestrową. Magiczny klimat i dobra zabawa to wszystko sprawi, że będzie to najlepszy Sylwester, który będziesz bardzo długo wspominać. Nie czekaj więc, zarezerwuj nas już dziś!

Sylwester jest wspaniałą okazją, żeby w szampańskiej atmosferze pożegnać stary rok i powitać nowy. Specjalnie na tę okazję zespół muzyczny AKORD przygotował wspaniały repertuar. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami.

Przywitaj nowy rok, my zadbamy o to, żeby stworzyć niezapomniany klimat, aby ta niezwykła noc była wspominana jak najczęściej i najdłużej. Jesteśmy również zespołem weselnym, studniówkowym, jednym słowem, na każdą taneczną imprezę, dzięki czemu gramy przez cały rok.

zespół muzyczny wielkopolskaDo każdej zabawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie.

zespół muzyczny wielkopolska
Z naszej strony zapewniamy:
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Jakość usług na najwyższym poziomie
  • Bogaty repertuar zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności
  • Doskonałą zabawę, konkursy i zabawy na poziomie
  • Utwory w języku polskim i zagranicznym
  • Muzykę biesiadną śpiewaną wspólnie z gośćmi
  • Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne
  • Własny transport (gramy na terenie całej Polski). Najczęściej jesteśmy w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Inowrocław, Gniezno, Warszawa, Wrocław, Łódź, Kalisz, Konin.

AKORD - zespół muzyczny na wesele. Zespół weselny. Zespoły weselne: Wielkopolska - Poznań.