Sylwesterowe szaleństwo z najlepszym zespołem


Rozpocznij Nowy Rok z zespołem AKORD!

Zapewnimy Ci najlepszą oprawę muzyczną. Szampańska atmosfera, najlepsze przeboje, najwyższej jakości sprzęt gwarantuje, że ta ostatnia noc w roku będzie idealna! Przygotujemy balowy nastrój, oświetlimy i nagłośnimy salę.

W repertuarze posiadamy różne kawałki taneczne, od tych najstarszych hitów aż po najnowsze przeboje. Dostosujemy go do stylu zabawy sylwestrowej. Każdy uczestnik balu sylwestrowego odnajdzie coś dla siebie i będzie się świetnie bawił. A my będzie grać do białego rana.

Zachęcimy gości do zabawy, jeśli będziecie sobie życzyć to zorganizujemy konkursy i poprowadzimy całą imprezę. Nie ma nic lepszego niż udana zabawa sylwestrowa w dobrym towarzystwie z butelką szampana, suto zastawionym stołem i muzyką na żywo. Szybkie utwory taneczne rozkręcą każdego Sylwestra!

Zapamiętacie tę noc jako jedną z lepszych. A my obiecujemy, że przygotujemy świetną imprezę sylwestrową. Magiczny klimat i dobra zabawa to wszystko sprawi, że będzie to najlepszy Sylwester, który będziesz bardzo długo wspominać. Nie czekaj więc, zarezerwuj nas już dziś!

Sylwester jest wspaniałą okazją, żeby w szampańskiej atmosferze pożegnać stary rok i powitać nowy. Specjalnie na tę okazję zespół muzyczny AKORD przygotował wspaniały repertuar. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami.

Przywitaj nowy rok, my zadbamy o to, żeby stworzyć niezapomniany klimat, aby ta niezwykła noc była wspominana jak najczęściej i najdłużej. Jesteśmy również zespołem weselnym, studniówkowym, jednym słowem, na każdą taneczną imprezę, dzięki czemu gramy przez cały rok.


Z naszej strony zapewniamy:

  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Jakość usług na najwyższym poziomie
  • Bogaty repertuar zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności
  • Doskonałą zabawę, konkursy i zabawy na poziomie
  • Utwory w języku polskim i zagranicznym
  • Muzykę biesiadną śpiewaną wspólnie z gośćmi
  • Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne
  • Własny transport (gramy na terenie całej Polski).