FAQ - zapoznaj się z odpowiedziami


Ile kosztuje oprawa muzyczna wesela / imprezy firmowej / studniówki ?

Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od terminu, miejsca oraz ilości godzin trwania imprezy. W celu ustalenia dokładnej ceny prosimy KONTAKT

jakim wyprzedzeniem powinno się zarezerwować Zespół ?

O rezerwacji terminu prosimy powiadomić nas niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Z uwagi na to, że większość imprez odbywa się w soboty ( zważywszy na okresy postu i adwentu ok. 40 razy w roku) dokonujemy rezerwacji nawet z dwuletnim wyprzedzeniem. Dostępność interesującego Państwa terminu można sprawdzić w naszym TERMINARZU.

Czy mogliby Państwo wstępnie zarezerwować dla mnie termin ?

W ciągu tygodnia otrzymujemy dużo zapytań i telefonów. Część klientów jest zdecydowana i chce umówić się na podpisanie umowy, część dzwoni tylko "orientacyjnie". Z tego względu rezerwujemy termin tylko na 7 dni. W trakcie rezerwacji należy podpisać umowę oraz wpłacić zaliczkę.

Czy istnieje możliwość obejrzenia materiałów video z udziałem Zespołu muzycznego AKORD np. wysłanie "płytki z wesela"?

Tak. Zapraszamy do działu video. Nie wysyłamy płyt z innych imprez z uwagi na poszanowanie prywatności naszych klientów.

Czy przyjadą Państwo do miejscowości ... ?

Najczęściej występujemy na terenie Wielkopolski jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zagrali w dowolnym miejscu w Polsce. W zakładce Gdzie gramy znajdą Państwo miejsca, które najczęściej obsługujemy.

Czy mają Państwo jakiś limit co do ilości godzin występu ?

Podpisując umowę to Państwo decydują o ilości godzin występu Zespołu AKORD. Jeśli w trakcie imprezy zaistnieje potrzeba wydłużenia jej trwania - nie ma sprawy - wszystko jest kwestią domówienia.

Po ile piosenek Państwo grają i jakie są długie przerwy ?

Długość bloków muzycznych i przerw zależy przede wszystkim od bawiących się gości. Nie mamy "z góry" ustalonego limitu ilości piosenek granych bez przerwy. Kierując siś doświadczeniem gramy tyle ile trzeba :) Jeśli goście dobrze się bawią - gramy więcej (z reguły sami tańczący chcą zejść z parkietu i odpocząć).

Czy możemy ustalić repertuar na wesele ?

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia odnośnie wykonywanych piosenek. Proszę jednak pamiętać, że to, co podoba się zamawiającym niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. Radzimy zaufać naszemu doświadczeniu w doborze repertuaru. Szczegółowy spis repertuaru rozrywkowego można znaleźć TUTAJ.

Czy podczas wesela zabawiają Państwo gości zabawami lub konkursami ?

Dobry kontakt z gośćmi to połowa sukcesu. Zespół muzyczny gwarantuje obsługę konferansjerską imprezy wraz z prowadzeniem zabaw i konkursów. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z zamawiającym.


Faktem jest, że dobry zespół muzyczny jest połową sukcesu !

Jedną z ról członków zespołu AKORD jest ciekawe i zabawne prowadzenie całej uroczystości od wejścia na salę Pary Młodej do ostatniego tańca. Postaramy się w tym dziale przedstawić najważniejsze części przyjęcia weselnego.

Do najważniejszych punktów wesela należą:
 • Przywitanie Pary Młodej, rodziny Pary Młodej oraz wszystkich przybyłych gości
 • Odśpiewanie "Sto lat"
 • Wzniesienie pierwszego toastu
 • Zaproszenie gości do stołów na poczęstunek
 • Pierwszy taniec
 • Zaproszenie gości do wspólnej zabawy
 • Konkursy i zabawy
 • Krojenie tortu weselnego
 • Podziękowanie dla rodziców
 • Oczepiny
 • Biesiada
 • Zabawa
 • Ostatnia piosenka

W miastach, takich jak: Toruń, Bydgoszcz, Gniewkowo, Trzemeszno, Gniezno, Konin, Kalisz, Poznań, Września, Międzychód, Warszawa prowadziliśmy już setki wesel. Gdyby się zdarzyło, że w Państwa regionie są jakieś specyficzne zwyczaje weselne - prosimy o poinformowanie.