Najlepszy zespół na Twoje wesele w lubuskim


Ślub i wesele to jedna z uroczystości, na której organizowanie poświęca się dużo czasu. Każdej młodej parze zależy, by ta uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana. Dlatego też pieczołowicie wybiera się salę, urządza listę gości, zamawia catering. Nie można także zapomnieć o wynajęciu kapeli weselnej. Przecież tańce do białego rana to główny element każdej zabawy.

Potrzebny Ci jest doskonały zespół muzyczny na wesele w Lubuskim? Dobrze trafiłeś!

Zespół AKORD to idealny wybór na każdą uroczystość weselną. Za nami już mnóstwo wesel, dzięki tak bogatemu doświadczeniu wypracowaliśmy swój styl, który podoba się wszystkim gościom. Zajmiemy się organizacją całej strefy rozrywkowej wesela – od jego samego początku. Najpierw przywitamy gości, będziemy ich zapraszać do tańca oraz zorganizujemy zabawy – od Kaczuszek, przez oczepiny aż po wiele innych. Co ważne – wszystkie zabawy można najpierw z nami omówić, podobnie jak repertuar.

Każdy występ jest dla nas niepowtarzalny, podchodzimy do niego indywidualnie. Dlatego możesz być pewien, że Twoje będzie najlepszym weselem w całej Wielkopolsce. Zapraszamy do rezerwowania terminów!

Zespół AKORD to nie tylko zespół weselny. Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, eventów, festynów, imprez firmowych.

Udane imprezy do białego rana to nasza specjalność. Zespół muzyczny AKORD gra tylko i wyłącznie największe przeboje. Nowoczesne muzyczne aranżacje, zawodowe wokale, oraz prowadzenie imprez na wysokim poziomie to nasz znak rozpoznawczy.

Gramy na sprzęcie najwyższej jakości. Posiadamy także urządzenia zapewniające efekty dźwiękowe i oświetleniowe. Chętnie realizujemy życzenia i wskazówki otrzymane od młodej pary. Naszym mottem jest granie przede wszystkim dla gości, nie dla siebie. Nie mamy też ustalonego limitu piosenek – gramy, dopóki goście bawią się na parkiecie. Nie ma też znaczenia długość wesela – jeden dzień czy dwa – zawsze gramy na 100% naszych możliwości.