Poznaj bliżej zespół Akord


Zespół Muzyczny AKORD powstał w 2002r.

W naszym wykonaniu usłyszycie hity stare jak świat i przeboje obecnego sezonu. Proponujemy muzykę pop, rock, dance, a także piosenki biesiadne.
Dla sympatyków muzyki ludowej mamy walczyki oraz poleczki. Gramy na najwyższej klasie sprzęcie firm Yamaha, Roland, RCF, Fender, SoundCraft, Sennheiser przez co uzyskujemy czyste, dynamiczne i miłe dla słuchaczy brzmienie. Oprócz instrumentów elektronicznych wykorzystujemy także instrumenty akustyczne (saksofon, gitary, akordeon), dzięki czemu muzyka, jaką wykonujemy brzmi naturalnie i żywo.

Jesteśmy zespołem muzycznym z Poznania organizującym wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne i taneczne.

Gramy dużą ilość utworów w bloku robiąc krótkie przerwy! W trosce o profesjonalizm nie pijemy alkoholu. Posiadamy również zestaw kilkudziesięciu zabaw na oczepiny, przy których świetna zabawa jest gwarantowana. Witamy i żegnamy gości, jak również zabawiamy biesiadą przy stołach wykorzystując instrumenty akustyczne.

Cały czas staramy się być na bieżąco z każdymi nowościami na rynku, zarówno w sferze muzyki, jak i profesjonalnego sprzętu do nagłośnienia i oświetlenia imprezy. Śpiewamy po polsku, angielsku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku. Istnieje możliwość prowadzenia imprezy w języku angielskim oraz rosyjskim!

Wystawiamy faktury VAT dla firm i instytucji.


Ela

Wokalistka

Już od najmłodszych lat występowała na scenie biorąc udział w licznych koncertach i konkursach wokalnych. Muzyka jest jej pasją, którą z przyjemnością zaraża innych.

Ariel

Instrumenty klawiszowe

Doskonale czuje się w wielu gatunkach muzycznych. Muzyk o szerokich zainteresowaniach z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez rozrywkowych.
Menadżer zespołu.

Rafał

Akordeon - Wokalista

Swoją przygodę z muzyką zaczął już w szkole podstawowej od nauki gry na akordeonie. Później przyszedł czas na instrumenty klawiszowe. W swojej 15-letniej karierze muzycznej grał jako organista, w zespołach młodzieżowych w kościele oraz różnych zespołach weselnych. Ostatnio próbuje swoich sił na gitarze elektrycznej.