Sprawdzony zespół na studniówkęNie ulega wątpliwości, że główną tradycją studniówki jest polonez, którym też rozpoczynamy bal. Następnie podziękowania, przemówienia i impreza.

Zapewniamy, że odpowiednie oświetlenie sali oraz dynamiczny repertuar sprawią, że "ostatnia impreza klasowa" na długo pozostanie we wspomnieniach wszystkich maturzystów.

Profesjonalne wykonanie piosenek, wysokiej jakości sprzęt, nagłośnienie i efekty świetlne oraz zabawa do białego rana sprawią, że studniówka będzie jedyna w swoim rodzaju. Oferujemy także wytwornicę dymu, która zapewni klimat dyskotekowy, najbliższy licealistom.

W swoim repertuarze mamy także utwory, które doskonale sprawdzają się na takich zabawach od popu, przez rock aż po nawet disco polo, przy którym wszyscy bez względu na wiek - bawią się doskonale.

Będziemy grać, dopóki parkiet będzie pełny. Nasze doświadczenie gwarantuje, że bal maturalny będzie jedyną taką zabawą. Zadowolimy najbardziej wymagających imprezowiczów.

Sprawimy, że ten z pierwszy ze stu dni do matury będzie najwspanialszym przygotowaniem. Bo przecież nic bardziej nie motywuje jak porządna impreza.

Zrobimy wszystko, by maturzyści mogli powiedzieć, że minęła studniówka z wielkim hukiem.... Bal maturalny z naszym zespołem nie będzie sztywną uroczystością szkolną. To będzie najbardziej szalona zabawa! Rozkręcimy każdą studniówkę!


Z naszej strony zapewniamy:

  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Bogaty repertuar - najnowsze hity z list przebojów
  • Oświetlenie sali (efekty dyskotekowe, lasery, strobo, wytwornice dymu)
  • Mikrofony bezprzewodowe (przywitanie, program artystyczny itp.)
  • Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne
  • Własny transport (gramy na terenie całej Polski).